googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Кворум не зібрався: чергове пленарне засідання сесії в Конотопі не відбулось

14 вересня 2017, 12:12Анастасія Залозна
1539
Кворум не зібрався: чергове пленарне засідання сесії в Конотопі не відбулось
Фото:  ТопКонотоп
Заплановане на сьогодні, 14 вересня, шосте пленарне засідання 24-ї сесії Конотопської міської ради не відбулося через відсутність кворуму. У сесійній залі були присутні лише 15 депутатів з 36.

Як зазначалось на офіційному сайті міськради, для розгляду на сесії мали винести питання відведення земельних ділянок, бюджетних питань. Також планувалось розглянути питання внесення змін до програми фінансової підтримки міських, обласних, фізкультурно-спортивних заходів та спортивних закладів в місті Конотоп на 2017 рік.

«Деякі політичні сили та активісті будуть говорити, що міський голова за 10 днів не надав матеріали. Хочу зазначити, що міський голова нічого не порушує. Чому? Тому що, це у нас є пленарне засідання, а не чергова сесія чи позачергова сесія. Тобто матеріали сесії були роздані депутатському корпусу, ще у березні місяці. <...> Згідно регламенту міської ради, міський голова має право збирати пленарне засідання, збирати сесії, оголосивши про це фактично за 24 години. У виняткових випадках міський голова може збирати сесії з сьогодні на сьогодні. <...> Фактично сьогодні був останній шанс зробити ще щось хороше для нашого міста. В цьому році тепер не буде ні доріг, ні ремонті, не буде нічого», — наголосив міський голова Артем Семеніхін після невдалої спроби провести пленарне засідання сесії.

Міський голова також повідомив, що на його ім’я та на ім’я секретаря міської ради надійшов лист від депутатів, в якому вони вимагають призначити пленарне засідання на 28 вересня.

«У зв’язку з тим, що розпорядження міського голови № 291-ОД «Про шосте пленарне засідання 24-ї сесії Конотопської міської ради» було доведено до відома депутатів Конотопської  міської ради лише за добу до проведення пленарного засідання, постійні депутатські комісії не проводились, проект бюджету взагалі відсутній, депутати Конотопської міської ради з метою правового урегулювання, недопущення порушення конституційних прав громадян вимагають провести шосте пленарне засідання 24-ї сесій 28 вересня 2017 року о 10 годині. Надати до 18 вересня згідно регламенту та законів України проекти рішень сесії, організувати та забезпечити проведення засідання комісії 25, 26 вересня», — йдеться у зверненні.

Варто зазначити, що напередодні пленарного засідання у коментарі «UA.Суми», депутати-опозиціонери заявили, що їм незрозуміло, які питання будуть розглядатися на сесії і який буде порядок денний. За їх словами, існують явні порушення регламенту.

Нагадаємо, що понад вісім годин знадобилось депутатам міської ради, щоб розглянути питання порядку денного під час п’ятого пленарного засідання 24-ї сесії Конотопської міської ради.

Крім цього, оголошене засідання «круглого столу», на якому мали шукати вихід з політичної кризи, не відбулося через відсутність представників депутатів, які раніше не приходили на сесії.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста