googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Маленький конотопчанин розпродає колекцію кактусів, щоб врятувати сестричку

5 вересня 2016, 08:08Андрій Кривулько
611
Восьмирічний Кирил Лапутін протягом двох років збирав колекцію кактусів. Він поставив собі на меті продати їх усі, щоб допомогти з лікуванням маленькій сестричці.

«Прийдіть та придбайте за символічні кошти газончик з кактусом з моєї колекції, яку я збирав 2 роки. Всі виручені кошти підуть на реабілітацію та лікування моєї сестрички Марійки. Вона маленька та беззахисна, більш за все я хочу щоб вона одужала, посміхалась та раділа життю», — таке повідомлення поширюють у соцмережах.

Марійка Лапутіна народилася шестимісячною з вагою трохи менше 1,5 кг. Через те, що легені повністю не розкрились дитя перевели до відділення інтенсивної терапії новонароджених та підключили до апарату ІВЛ. Стан був важкий, за рахунок того що дитина самостійно не дихала, але досить стабільний. Та вночі з 2 на 3 березня в пологовому будинку обласного центру відключили електропостачання, а на ранок матір повідомили, що стан дівчинки суттєво погіршився — стався крововилив у мозок.

Дівчинка майже 5 місяців бореться за своє життя в лікувальних закладах, проте вона потребує подальшої реабілітації та лікування.

Зусиллями небайдужих людей половина коштів, з необхідних 76 тисяч гривень, уже зібрана.

Місцеві волонтери днями планують організувати благодійну акцію в Конотопі, щоб допомогти родині Лапутіних зібрати необхідну суму, якої не вистачає.

Якщо хтось хоче допомогти маленькій Марійці звернутися за посиланням: Маленька Марійка потребує допомоги.

Топ Конотоп

 


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста