googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Мати з Конотопа шукала справедливості під стінами Верховної Ради

7 листопада 2016, 14:43Андрій Кривулько
1641
Конотопчанка Галина Лапутіна, дитина якої стала інвалідом у перинатальному центрі, вийшла під Верховну Раду із плакатом «Я голодую». У такий спосіб жінка намагалася привернути увагу до своєї проблеми.
Як розповіла Галина Лапутіна у коментарі для «Топ Конотоп», вона звернулась до поліції, але справу закрили за відсутністю складу злочину. Про те, що заяві не дали хід, сім’я дізналась зі ЗМІ. За словами жінки, в поліції вона не отримала жодної інформації чи пояснення. Пізніше мама дівчинки написала заяву до суду, який визнав родину постраждалою. Потім в поліції знову відкрили кримінальне провадження.
 
Нині розслідування триває понад два місяці, проте ніяких зсувів не має. Саме це і спонукало жінку поїхати до Києва та вийти з плакатом до будівлі парламенту. У такий спосіб вона хоче привернути увагу чиновників до біди, яка сталася з її донькою у Сумському перинатальному центрі.

Галина Лапутіна наголошує: все, що зараз потрібно її родині —  це юридична та медична допомога.

Нагадаємо, що Марійка Лапутіна народилася передчасно. Через те, що легені повністю не розкрились, дитину перевели до відділення інтенсивної терапії новонароджених та підключили до апарату ІВЛ. За декілька днів у центрі вимкнули світло. Галина Лапутіна вважає, що саме через це її донька стала інвалідом. Наразі у дівчинки діагностували тяжку форму прогресуючої внутрішньої постгеморагічної гідроцефалії.
 
Якщо хтось хоче допомогти маленькій Марійці зверніться за посиланням: Маленька Марійка потребує допомоги.
Топ Конотоп

 

 


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста