googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Мешканці мікрорайону «Порт» шоковані захмарними цифрами в платіжках за тепло і гарячу воду

17 червня 2017, 11:09Андрій Кривулько
3947
Мешканці мікрорайону «Порт» шоковані захмарними цифрами в платіжках за тепло і гарячу воду
Фото:  НАЦІОНАЛЬНИЙ КОРПУС | КОНОТОП
Розлючений натовп прийшов під стіни служби комунального господарства ДП «Авіакон», аби розібратись звідкіля взялись такі великі суми.

Про це йдеться у сюжеті місцевого телеканалу Кон-такт.

Начальник комунального господарства ДП «Авіакон» Дмитро Корнієнко каже, що їхня служба жодних перерахунків не проводила. Усьому виною перерахунок, здійснений відділом субсидій. Посадовець пояснює, що тариф на тепло, нарахований комунальним господарством, був нижчий, ніж планова субсидія. Через це, виконуючи постанову Кабінету Міністрів, відділ субсидій провів перерахунок за 6 місяців опалювального періоду. Виявилося, що перевищену допомогу доведеться повернути.

На зборах, організованих Національним корпусом, з обуреними мешканцями спілкувалися представники відділу субсидій, очільник комунального господарства, економісти та депутати проблемного мікрорайону.

«Середня вартість квадратного метру по «Авіакону» становить 37,07 гривень. По цій вартості була призначена субсидія. Але, як зазначено в постанові, наприкінці опалювального періоду робиться перерахунок у зв’язку з природними умовами, температурним режимом. Тому вартість опалення кожного місяця різна», — розповіла присутнім начальниця управління соціального захисту населення Конотопської міської ради Оксана Розанова.

За словами посадовиці, особи, які проживають в будинках, де немає лічильників, повинні були щомісячно сплачувати свою обов’язкову плату. Цей момент мешканці мікрорайону «Порт» не врахували, тому доведеться повертати борги державі.

Така відповідь громадян не влаштувала, адже більшість невдоволених — люди пенсійного віку, а суми в платіжках перевищують розмір пенсії.

Як повідомляється на сторінці Національного корпусу м.Конотоп у Facebook, за підсумками зборів було надано доручення депутату проблемного мікрорайону зробити депутатський запит до установи, яка надавала послуги з опалення, з вимогою надання письмового роз’яснення щодо алгоритму формування тарифів на спожиті послуги. Наступні збори мають відбутися 26 червня.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста