googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Місцева прокуратура наполягає на поверненні земельної ділянки з протиправного користування

22 березня 2019, 09:09Топ Конотоп
640
Місцева прокуратура наполягає на поверненні земельної ділянки з протиправного користування
Фото:  Facebook
Конотопською місцевою прокуратурою до Господарського суду Сумської області в інтересах держави направлено позов про визнання недійсним договору суборенди та звільнення земельної ділянки. Відповідачами у даному випадку є фізична особа та два товариства з обмеженою відповідальністю.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Сумської області.

Встановлено, що Конотопською міською радою та фізичною особою у березні 2017 року укладено договір оренди землі площею 0,8 га. Однак вже в жовтні того ж року ТОВ «К.», директором якого є вищезазначена особа, на підставі укладеного договору суборенди передало ТОВ «П.» частину земельної ділянки у платне користування.

На думку прокуратури, договір суборенди укладено з порушенням законодавства, його зміст суперечить вимогам Цивільного та Земельного кодексів України, Закону України «Про оренду землі» та не спрямований на реальне настання правових наслідків, що обумовлені ним. Крім того, за спірним договором відбулося розпорядження частиною земельної ділянки неповноважним суб’єктом, за відсутності згоди власника земельної ділянки.

Відтак прокуратура звернулась до суду з відповідною позовною заявою. На даний час провадження у справі відкрито, призначено підготовче засідання.

Читайте також: Вакцинація стала ще доступнішою


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста