googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Міський голова доручив демонтувати прізвище Маміашвілі зі стадіону «Локомотив»

21 серпня 2017, 13:09Андрій Кривулько
3817
Міський голова доручив демонтувати прізвище Маміашвілі зі стадіону «Локомотив»
Фото:  Wikimapia
Вивіску з прізвищем Маміашвілі мають зняти до середи, 23 серпня. Також прізвище приберуть зі спортивних форм та грамот.

Відповідну заяву зробив міський голова Артем Семеніхін під час робочої наради, яка відбулась 21 серпня. Доручення було надано відділу освіти Конотопської міської ради.

За словами міського голови, табличку демонтують, адже звідти почали відпадати літери. Частину таблички, де написано «Конотоп», міський голова доручив відремонтувати, а долю іншої частини вивіски, де є прізвище Маміашвілі, мають вирішити депутати.

Окрім цього міський голова доручив прибрати прізвище Маміашвілі зі спортивних форм та грамот. Він також наголосив, що де-юре стара назва ДЮСШ залишається, поки не буде прийняте відповідне рішення.

«З сьогоднішнього дня щоб жодна дитина, щоб ніхто взагалі, ні на формі, ні на футболці, ні на грамоті, ні взагалі не було згадки, що це дитячо-юнацька спортивна школа імені Маміашвілі», — заявив міський голова.

Нагадаємо, 31 серпня має відбутися пленарне засідання сесії Конотопської міської ради. На розгляд депутатів виносять 18 проектів рішень, серед яких — позбавлення почесного звання «Почесний громадянин міста Конотоп» Михайла Маміашвілі та перейменування ДЮСШ ім.Маміашвілі.

На робочій нараді Артем Семеніхін розповів, що питання, які стосуються Маміашвілі, будуть розглядатися наприкінці засідання, щоб не допустити можливого «зірвання» сесії.

Варто зазначити, що 17 серпня міський голова Конотопа зробив гучну заяву стосовно Михайла Маміашвілі, який наразі є президентом Федерації спортивної боротьби РФ.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста