googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Міський голова Конотопа наробив галасу у Сумах

15 вересня 2017, 17:05Андрій Кривулько
2895
Міський голова Конотопа наробив галасу у Сумах
Фото:  фрагмент з відео
15 вересня міський голова Артем Семеніхін приїхав у Суми, де намагався потрапити на сесію облради, а потім — до голови Сумської ОДА. Спроби виявились невдалими, та без скандалів не обійшлося.

На сторінці міського голови у Facebook велась онлайн-трансляція з місця подій.

Спочатку Артем Семеніхін намагався потрапити до зали засідань облради, де проходила сесія, проте двері на першому поверсі були зачинені. Біля них стояли співробітники поліції, які заблокували прохід. Міський голова намагався силою прорватись до сесійної зали. Свої дії він пояснював тим, що йому необхідно звернутись до депутатів, щоб вони виділили кошти, необхідні для нормального старту в Конотопі опалювального сезону. Також від Артема Семеніхіна лунали звинувачення в бік голови Сумської ОДА Миколи Клочка.

Потім біля входу в будівлю ОДА міський голова дав коментар ЗМІ. Він звинуватив Миколу Клочка в тому, що він «за допомогою підконтрольних депутатів блокує проведення сесії в Конотопі». Семеніхін також розкритикував роботу голови ОДА.

Після цього Артем Семеніхін спробував потрапити до приймальні голови ОДА, але також безрезультатно. Вхід до приймальні заблокували люди у камуфляжній формі.

Трохи пізніше міському голові принесли мітлу, і він разом з прихильниками повторив спробу прорватися в приймальню ОДА, але знову невдало. Мітлу Семеніхін залишив одному з людей в камуфляжі, який знаходився біля дверей.

«Як і обіцяв, прийшов сьогодні до Миколи Клочка. Зі мною були конотопчани і депутати нашої міської ради. Однак поліція і невідомі тітушки силою заблокувала нам прохід. Бандити закрились в своїх кабінетах переховуючись від гніву простих українців!» — йдеться в коментарі під відео на сторінці міського голови у Facebook.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста