googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Міський голова Конотопа поставив ультиматум Президенту України

11 серпня 2017, 12:16Андрій Кривулько
10407
Міський голова Конотопа поставив ультиматум Президенту України
Фото:  Фрагмент прямої трансляції
Міський голова Артем Семеніхін сьогодні, 11 серпня, прийшов до Адміністрації Президента, щоб особисто передати звернення з проханням про розпуск Конотопської міської ради.

На офіційній сторінці міського голови у Facebook велась онлайн-трансляція з-під Адміністрації Президента.

Шлях з Конотопа до Києва міський голова долав пішки. За його словами, робилось це, щоб привернути увагу, адже протягом півроку в Конотопі не відбуваються сесії, не виділяються кошти на важливі галузі життєдіяльності міста.

В будівлю міського голову не пустили. Натомість до нього вийшов представник Адміністрації та запросив пройти до приймальні, яка знаходиться за іншою адресою. Міський голова відмовився, заявивши, що буде спілкуватись лише з Президентом.

«Я прийшов до Президента, а не до тих, хто ксерокопіюванням займається, — заявив Артем Семеніхін, коментуючи ситуацію для ЗМІ. — Прислали людину, яка фактично є офіс-менеджером. Вона мала передати мою заяву, але я відмовився. Завтра сесія. Якщо депутати не зберуться на сесію, я прийду назад, але вже з громадою».

Пізніше міський голова попередив правоохоронців, що якщо до нього не вийдуть, він спробує пройти самотужки. Через декілька хвилин вийшла керівник приймальні Президента України Адміністрації Президента України Ганна Кільова.

Артем Семеніхін передав керівнику приймальні звернення з проханням про розпуск Конотопської міської ради та заявив, що ставить Президенту ультиматум. За його словами, він вертається в Конотоп на сесію, але якщо президентська фракція не приходить на сесію та не бере участь у голосуванні, то наступного тижня він повернеться під Адміністрацію разом з громадою.

«При вході лягаємо і голодуємо, поки пан Президент нас не почує та не спуститься», — наголосив очільник Конотопа та додав, що як тільки буде підписано рішення про розпуск міської ради в Конотопі, він складе з себе повноваження міського голови та разом з усіма піде на перевибори.

«Передам в установленому порядку керівництву країни», — наголосила Ганна Кільова.

Нагадаємо, в Конотопі вчетверте спробують провести пленарне засідання міської ради. Засідання планується провести 12 серпня о 10:00 у великій залі міської ради.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста