googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Міський голова Конотопа розповів, які передвиборчі обіцянки не вдалося виконати

11 квітня 2017, 17:42Андрій Кривулько
2248
Міський голова Конотопа розповів, які передвиборчі обіцянки не вдалося виконати
Фото:  ТопКонотоп (Анатолій Мусієнко)
Міський голова Артем Семеніхін відзвітував перед громадою про свою роботу за 2016 рік та розповів, що з обіцяного не вдалося виконати.

«Лишається ще поки не виконаною одна з наших передвиборчих обіцянок. Це створення комунальних аптек», — заявив міський голова.

За словами Семеніхіна, приблизно рік тому виконавчий комітет міської ради підготував проект рішення про створення комунального підприємства «Конотопські аптеки», проте проект не був підтриманий депутатським корпусом. Він зазначив, що також постало питання з обранням керівника нового підприємства, адже вірогідні кандидати або мали темне минуле, або не мали достатнього досвіду. Наразі готується необхідна база для відкриття комунальних аптек та тривають пошуки гідного керівника.

Артем Семеніхін також розповів про передвиборчу обіцянку провести люстрацію в міській раді.

«Дуже багато песимістів і скептиків говорять, що Семеніхін обіцяв перед виборами провести люстрацію — звільнити всіх та заново набрати. Хочу сказати, що протягом року в апараті міської ради було звільнено 48 чоловік і були набрані люди за конкурсом, — наголосив міський голова. —  З керівників комунальних підприємств з 13 було замінено 10 посадовців. Деяких керівників змінювали двічі».

Очільник міста зазначив, що наразі в місті дороги не ремонтуються. Він додав, що виною усьому — зірвана сесія Конотопської міської ради.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста