googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Міський голова розкритикував заяву керівництва ОДА щодо старту опалювального сезону в Конотопі

9 жовтня 2017, 17:06Андрій Кривулько
642
Міський голова розкритикував заяву керівництва ОДА щодо старту опалювального сезону в Конотопі
Фото:  Цензор.НЕТ
Міський голова Артем Семеніхін прокоментував заяву керівництва Сумської ОДА, яке стверджує, що для підготовки до опалювального сезону в Конотопі потрібно усього 3 тисячі гривень. За словами міського голови, лише повірка котлів обійдеться у 150 тисяч гривень.

Нагадаємо, начальник управління ЖКГ, енергозбереження та паливно-енергетичного комплексу облдержадміністрації Сергій Луговий заявив, що в Конотопі насправді є проблема з однією з котелень. Проте, за словами посадовця, “ціна питання” — усього 3 тисячі гривень. Очільник ОДА Микола Клочко додав, що проблеми із галуззю ЖКГ в Конотопі — це питання надумане та політичне. Клочко також запропонував “скинутись та дати місту 3 тисячі гривень для закриття проблеми із підготовкою міста до зими”.

На офіційній сторінці міського голови у Facebook з’явилось відео, на якому Артем Семеніхін розкритикував заяви керівництва області.

«Тільки для того, щоб пустити газ в працюючи котельні, нам потрібно 1,1 мільйон гривень. Тільки для того, щоб погасити старий борг по газу. Де взяти підприємству ці кошти? А я вам скажу, що ніде. <...> Для того, щоб зробити повірку цих котлів, про що говорив пан Луговий, начальник ЖКГ області, підприємству потрібно не 3 тисячі гривень на все, а приблизно 150 тисяч гривень. Повірка одного котла коштує 3 тисячі гривень, а нам потрібно їх зробити фактично на все місто», — прокоментував Семеніхін.

Варто додати, що начальник УЖКГ Конотопської міської ради Вадим Фещенко заявив, що опалювальний сезон в Конотопі має розпочатися вчасно. Посадовець також наголосив, що заяви Миколи Клочка є безпідставними.

Нагадаємо, міський голова прокоментував проблемну ситуацію з початком опалювального сезону в Конотопі. За його словами, резервні котли для обігріву «Семи Вітрів» є, але їхнє використання може «покласти місто на лопатки».

Раніше у Сумській ОДА пролунала заява щодо загрози зриву теплопостачання міста Конотоп.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста