googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Міськрада запрошує до чергового громадського обговорення

18 січня 2019, 18:44Топ Конотоп
740
Міськрада запрошує до чергового громадського обговорення
Фото:  Конотопська міська рада
У міськраді закликають до громадського обговорення, щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації на місцевому рівні, а саме, проекту «Внесення змін до генерального плану міста Конотоп».

Про це повідомляє прес-служба Конотопської міської ради.

Відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», виконавчий комітет Конотопської міської ради на підставі рішень міської ради від 29.11.2018 року «Про затвердження програми забезпечення міста містобудівною документацією на 2018-2022 роки» повідомляє про виготовлення містобудівної документації (розробки проекту «Внесення змін до генерального плану міста Конотоп») виконує ДП УДНДІПМ «Діпромісто» імені Ю.М.Білоконя. Мета розробки – приведення до вимог діючого законодавства містобудівної документації міста.

Головним відповідальним виконавцем та розпорядником коштів на виготовлення містобудівної документації є відділ містобудування та архітектури Конотопської міської ради.

Початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації є дата оприлюднення на сайті Конотопської міської ради. Пропонується мешканцям міста, фізичним та юридичним особам надавати свої пропозиції в письмовій формі або на ел.адресу: arch-konotop@ukr.net, до відділу містобудування та архітектури Конотопської міської ради.

Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції приймаються до 18 лютого. Більш детально можна ознайомитись у відділі містобудування та архітектури Конотопської міської ради, пр. Миру, 8, каб. 103-104, 114, м.Конотоп, тел.: (05447) 6-63-42.

Читайте також: У Конотопі після ремонту відкрито відділення анестезіології та інтенсивної терапії


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста