googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Мітингувальники під міськвиконкомом вимагають відставки мера

6 квітня 2015, 16:18Андрій Кривулько
682
Активісти, які знову зібралися під міськвиконкомом, звертаються до депутатів міської ради з вимогою зібрати позачергову сесію та висловити Василю Дзеду недовіру.

Сьогодні, 6 квітня, в черговий раз представники "Самооборони", громадської організації "АГЕНТ", місцевих осередків "Радикальної партії" та партії "Свобода" разом з небайдужою громадою вимагали звільнити головного лікаря ЦРЛ, який звинувачується у корупції. До них вийшов Василь Дзед та заявив, що розірвати трудовий договір з Володимиром Драганюком він не може, оскільки для цього немає законних підстав. Аргументував мер це тим, що керівник ремонтної бригади ЦРЛ взяв провину на себе. Він також показав листа, в якому працівники лікарні підтримують головного лікаря.

Активісти вважають, що лист підтримки працівники лікарні підписували під тиском. Вони також звинуватили міського голову у тому, що він покриває корупціонера.

Василь Дзед, в свою чергу, всі обвинувачення заперечив і наголосив, що діє лише в рамках закону. Не згодні з рішенням мера активісти продовжили акцію протесту в його кабінеті. А голова Конотопської організації "Радикальна партія Олега Ляшка" Спартак Сергієнко оголосив голодування, поки Василь Дзед не звільнить головного лікаря. Він також сказав, що не покине кабінет міського голови, поки його вимоги не виконають.

Дещо пізніше до мера завітали начальник міліції та міжрайонний прокурор. Конотопський міжрайонний прокурор Сергій Сегида заявив, що з боку головного лікаря ЦРЛ Володимира Драганюка дійсно зафіксований факт порушення вимог антикорупційного законодавства. Він підтвердив: міському голові 31 березня нинішнього року було направлено лист з рекомендаціями звільнити з посади головлікаря, який звинувачується в корупції. Але в той же час прокурор наголосив, що не має повноважень звільняти головного лікаря ЦРЛ. Такі повноваження є у міського голови, а зафіксоване порушення, зі слів Сергія Сегиди, дає всі підстави для звільнення.

Звільняти Володимира Драганюка міський очільник відмовився. Він додав, що розглядатиме це питання тільки після проведення подальшого службового розслідування. Василь Дзед підкреслив, що не бачить достатніх підстав для звільнення головного лікаря.

Після заяви міського голови, активісти висловили недовіру Василю Дзеду. Мітингувальники звернулися до депутатів міської ради, щоб на позачерговій сесії вони порушили питання про дострокове припинення повноважень мера Конотопа.

Відео з акції вже виклали в Інтернет. Воно розбито на три частини. Третю, заключну, частину дивіться нижче.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста