googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Молодь Сумщини запрошують взяти участь у Всеукраїнському творчому конкурсі

7 лютого 2019, 13:08Топ Конотоп
286
Молодь Сумщини запрошують взяти участь у Всеукраїнському творчому конкурсі
Фото:  Google
Свої ораторські здібності запрошують продемонструвати учнів та вихованців 10-11 класів загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів, члени творчих об’єднань України.

Про це повідомляє Сумська ОДА.

Всеукраїнський творчий конкурс «Слово про Україну» проводиться задля підтримки творчої молоді, аби дати можливість розкрити їхні таланти та продемонструвати ораторські здібності. Учням потрібно підготувати 5-хвилинний виступ на тему «Слово про Україну» (промова, презентація, декламування віршів, музичний (пісенний) номер, театральна мініатюра, пісочна анімація тощо). Мова виступу може бути як українська, так і англійська (за власним вибором).

Переможців та призерів Всеукраїнського конкурсу отримають дипломи (грамотами), учасники – подяки від дирекції Юридичного факультету.

Організаторами цього конкурсу є Юридичний факультет Національного авіаційного університету за сприянням Міністерства культури України та Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Серце до серця».

Захід відбудеться на базі Юридичного факультету Національного авіаційного університету за адресою: м. Київ, проспект Комарова, 1.

Читайте також: У Конотопі вирішували питання охорони здоров’я чорнобильців


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста