googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

МОН з’ясовує ситуацію щодо практики сумських студентів у окупованому Криму

15 травня 2018, 10:46Анастасія Залозна
319
МОН з’ясовує ситуацію щодо практики сумських студентів у окупованому Криму
Фото:  finance.bigmir.net
Наразі МОН вивчає обставини та підстави, за яких студенти Сумського державного педагогічного університету ім. А. Макаренка були відправлені на практику на територію тимчасово окупованого Криму.

Про це повідомляється на офіційному сайті Міністерства освіти і науки України.

Нагадаємо, раніше деякі ЗМІ поінформували, що групу студентів 1-3 курсів Сумського державного педуніверситету ім. А. С. Макаренка відправили на практику в Крим.

Міністерство освіти і науки України не підтримує проведення будь-якої навчальної діяльності українських студентів на тимчасово окупованих територіях України.

Зазначається, що лист з проханням надати роз'яснення з цього питання Міністерство вже направило до ректора вишу у відповідь на численні звернення представників ЗМІ. Ознайомитися з текстом листа можна за посиланням.

«Ми вважаємо, що будь-які санкціоновані навчальними закладами поїздки до окупованого Криму є абсолютно неприпустимими. Оскільки це є територія, окупована РФ, яка є агресором, яка сьогодні веде російсько-українську війну. І якщо ми офіційні поїздки чи офіційні делегації направляємо в Крим, то це ніщо інше, як визнання цієї ситуації і сумнів у її незаконності. А вона дійсно незаконна», — заявила міністр освіти та науки Лілія Гриневич, повідомляє «Укрінформ»

Читайте також: Юні конотопські винахідники взяли участь у Всеукраїнській олімпіаді з робототехніки


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста