googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

На четвертій платформі залізничного вокзалу зафарбували дитячі графіті

17 листопада 2015, 10:58Андрій Кривулько
599
Трохи більше місяця протримались графіті, які на бетонних плитах паркану на четвертій платформі створили конотопські молоді художники. Вчора їх зафарбували.

grafiti_2.gif

За однією з версій, зробили це через скаргу Віталія Клименка. Справа в тому, що на одній з плит красувався величезний герб Конотопа. Пан Клименко вважає, що цей герб принижує мусульман. До речі, він частий гість сесій міської ради і вже декілька разів намагався винести прапор із зали засідань.

Ми вирішили зателефонувати начальнику станції «Конотоп». На тому кінці дроту нам повідомили, що ніяких скарг до них не надходило. Картини зафарбували, бо «намальовані вони як попало» і тільки псують зовнішній вигляд станції. І взагалі там не повинно бути ніяких графіті.

Як повідомила начальник відділу молоді та спорту Ольга Качура, діти узгодили роботу з представниками залізниці, хоч цей паркан їм навіть не належить. Є також факс від станції «Конотоп», де вони не заперечують, аби діти розмалювали паркан.

«Ці графіті малювали 20 чоловік протягом 9 годин. Малювали краєвиди міста, щоб всі проїжджаючі поїзди, а особливо з Росії, їх бачили. Вони виконали величезну роботу. Вони дуже старалися. Прикро, що їхню творчість ось так просто взяли і зафарбували», — сказала Ольга Качура.

grafiti_4.gif

Нагадаємо, на залізничному вокзалі у Конотопі молоді художники розмалювали стіни.

Топ Конотоп


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста