googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

На газету «Конотопський край» влада більше не матиме впливу. На Сумщині реформують комунальні ЗМІ

28 січня 2016, 13:28Андрій Кривулько
563
27 січня в обласній раді зібралися керівники місцевих комунальних друкованих засобів масової інформації Сумщини. Тема розмови: реалізація Закону України «Про реформування ЗМІ».

Про це повідомляє прес-служба Сумської обласної ради.

Як відомо, наприкінці 2015 року Верховна Рада зробила черговий важливий крок до Європи, прийнявши закон про реформування друкованих ЗМІ. Він вступив у дію з першого січня 2016 року. Для будь-якої цивілізованої демократичної країни свобода преси є одним із фундаментальних чинників. Тож тепер і в Україні згідно з прийнятим законом органи влади не матимуть впливу на ЗМІ.

Як зазначила заступник голови обласної ради Лілія Ричкіна, обласна рада спільно з Асоціацією регіональних ЗМІ Сумщини, обласною організацією НСЖУ зібрали керівників комунальних видань області, щоб спільно розібратися в юридичних аспектах реформування, за можливості забезпечити роздатковим матеріалом — зразками протоколів зборів колективів редакцій, договорів на висвітлення, «дорожньої карти» реформування комунальних газет.

У ході розмови редактори газет вирішили підтримувати одне одного, а особливо в період реорганізації, та звернутися від імені Асоціації регіональних ЗМІ Сумщини, куди входять усі вони, до різних гілок в обласної влади, аби провести ще одну подібну нараду, тільки тепер уже спільно з представниками співзасновників їхніх видань — міськими головами, очільниками районних рад і адміністрацій.

Топ Конотоп


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста