googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

На Конотопщині ліквідовують наслідки африканської чуми свиней

12 серпня 2016, 07:22Андрій Кривулько
652
Наразі в районі здійснюється робота із санітарної очистки. Планом заходів передбачено встановлення 3 поліцейсько-карантинних постів з дезбар’єрами для цілодобового чергування та проведення контролю.

Про це розповів начальник управління безпечності харчових продуктів та ветеринарії Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області Віктор Науменко, передає прес-служба Конотопської РДА.

За даними посадовця, при епізоотичному обстеженні господарств, де було зафіксовано випадки захворювання, проведенні клінічних досліджень патологічного матеріалу встановлено підозру на захворювання свиней африканською чумою.

Для того, аби не допустити розповсюдження захворювання, до зняття карантинних обмежень на місці встановлено контроль за реалізацією м’яса свинини й іншої продукції свинарства. Що стосується епізоотичного осередку, то тут заборонено вивезення кормів, ввезення/вивезення усіх видів живих тварин та торгівлю продукцією тваринного походження в невстановлених місцях. Торгівля м’ясом свинини має здійснюватися в спеціалізованих закладах торгівлі із супровідними ветеринарними документами з благополучних територій щодо АЧС.

Нагадаємо, у селі Попівка зафіксували спалах АЧС. Конотоп потрапляє до 20 кілометрової карантинної зони, де забороняється реалізація м’яса.

Топ Конотоп


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста