googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

На Конотопщині пропонують розвивати зелений туризм

30 грудня 2015, 09:35Андрій Кривулько
766
В управлінні агропромислового розвитку райдержадміністрації вважають, що розвиток зеленого туризму не потребує значних фінансових вкладень та дасть району додаткові робочі місця.

Як розповіла начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Валентина Угнівенко, в Конотопському районі зеленим туризмом займаються власники трьох садиб біля річки Сейм. Дві садиби — хутір «Лісовий» у селі Новомутин та хутір «У Наталки» у селі Жолдаки — приймають гостей тільки влітку. Вони надають послуги з проживання, організації дозвілля: катання на човнах, на конях, риболовля та інші види розваг. А от садиба «Північний Ліс», що в Жолдаках, надає послуги протягом усього року — це і проживання, і організація дозвілля, і катання на човнах та конях, риболовля й інше.

Вона також зазначила, що для надання послуг сільського зеленого туризму підготовлена садиба «Культурно-пізнавальний центр «Садочок», що в селі Малий Самбір. Тут пропонується широкий спектр послуг: проживання, відпочинок, відвідування музеїв сільського побуту XVIII сторіччя та історичного, церкви XIX сторіччя, ознайомлення з технологією вирощування саду та інші послуги.

У Сумській області працює представник спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні Володимир Вакула. За консультацією до нього можна звертатись за телефоном: 050 5568 205.

Топ Конотоп


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста