googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

На Конотопщині викрили фізрука, який отримував зарплатню за непроведені заняття

15 червня 2015, 07:18Андрій Кривулько
1224
Співробітники Конотопського міськвідділу міліції викрили викладача фізкультури, який отримував зарплатню за непроведені заняття з волейболу.

Як повідомили у СЗГ УМВС в Сумській області, до міліції зі скаргою на вчителя фізичної культури одного з навчальних закладів району звернулась місцева жителька. Жінка розповіла, що педагог відкрив гурток волейболу для дітей, але заняття не проводив. Натомість отримував за це офіційну зарплатню.

У ході проведення перевірки факт роботи неіснуючого гуртка, підроблення документів та їх використання тренером-викладачем підтвердився. Протягом навчального року педагог ретельно відмічав у журналі проведення занять та відвідування їх школярами, але сам на жоден урок не з’явився. Мовляв, до села далеко їздити.

Відтак, за цими фактами слідчі міліції відкрили кримінальні провадження одразу за кількома статтями Кримінального кодексу України, а саме: ч.2. ст.358 (підроблення документів), ч. 4 ст. 358 (використання підроблених документів) та ч. 1 ст. 190 (шахрайство) та, провівши повне досудове розслідування, спрямували провадження до суду. Наразі вчитель повністю відшкодував збитки надані державі і щиро кається у скоєному. Згідно з чинним законодавством йому загрожує сплата чималого штрафу або обмеження волі на строк до трьох років.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста