googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

На Конотопщині батько заборгував 27 тис грн аліментів, а сплатив — 35

11 липня 2019, 18:40Топ Конотоп
333
На Конотопщині батько заборгував 27 тис грн аліментів, а сплатив — 35
Фото:  Мін'юст
Важелі впливу ініційованого Мін’юстом закону #ЧужихДітейНеБуває подовжують стояти на захисті прав підростаючого покоління. Завдяки санкціям, передбаченим новелами чинного законодавства, навіть найзлісніші неплатники змушені дбати не тільки про власні потреби, а й про добробут дітей.

Так, на Конотопщині батько Вікторії заборгував дівчинці 27 тисяч гривень аліментів. З метою спонукання чоловіка до сплати, фахівцями юстиції було внесено відомості про нього до Єдиного реєстру боржників, накладено арешт на все майно та рахунки, а також був застосований ряд обмежень. Між тим, батьківська байдужість призвела ще й до нарахування штрафу у розмірі 20 % від суми заборгованості, що склало понад 5 тисяч гривень, та виконавчого збору майже 3 тисячі гривень.

Такі методи впливу привели до тями конотопчанина – громадянин у повному обсязі сплатив всю суму заборгованості, яка вже складала 35 тисяч гривень. 

Отже, ініційовані Міністерством юстиції зміни в законодавстві позитивно впливають на боржників-аліментників та змушують їх ставити інтереси дітей на перше місце, як і повинні робити свідомі та відповідальні батьки. Наразі, малі конотопці отримали 4,7 мільйона гривень аліментів.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста