googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

На Конотопщині працювали «мобільні точки» безоплатної правової допомоги

5 жовтня 2017, 13:08Андрій Кривулько
292
На Конотопщині працювали «мобільні точки» безоплатної правової допомоги
Фото:  Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області
Робоча група «мобільних точок доступу» до системи безоплатної вторинної правової допомоги (БВПД) у Сумській області здійснила виїзд до Дубов’язівської селищної ради та В’язівської сільської ради. Фахівці консультували громадян та надали інформацію щодо діяльності системи БВПД.

Про це йдеться на офіційному сайті Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Сумській області.

Під час роботи фахівці надавали загальну інформація щодо діяльності системи безоплатної вторинної правової допомоги та можливості отримувати кваліфіковану допомоги фахових юристів за номером «гарячої лінії» — 0800213103.

Після цього представники «мобільних точок доступу» здійснили особистий прийом громадян. Всього задля отримання консультацій з актуальних питань до робочої групи звернулося 7 осіб: Дубов’язівська селищна рада — 3 та В’язівська сільська рада сільська рада — 4.

Зазначається, що найбільше громадян цікавило земельне законодавство: оренда земельних ділянок, отримання паїв, порядок нарахування субсидій тощо.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста