googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

На Конотопщині відкрили світловий фонтан

29 липня 2019, 13:36Топ Конотоп
949
На Конотопщині відкрили світловий фонтан
Фото:  Конотопська РДА
У неділю, 28 липня в день села, у Козацькому Бочечківської ОТГ, презентували відкритий центр дозвілля молоді, що об’єднав в собі футбольне поле зі штучним покриттям, дитячий майданчик та зону відпочинку.

Як повідомляє прес-служба Конотопської РДА, яскравим елементом території дозвілля є світловий фонтан, що став окрасою села та покликаний приносити прохолоду в літній день та радість дітям.

Водограй є пішохідним. Він зроблений без басейну та влаштований в один рівень з гранітним замощенням, вода б’є вгору із 16 форсунок. Таким чином, реалізована концепція «інтерактивності», що дозволяє всім охочим контактувати з водою: бризкатися, робити життєрадісні фото, проходити між струменями води, а ввечері — помилуватися їх кольоровим різнобарв’ям.

Робота фонтану буде регламентована як в денний так і вечірній час. Ініціатором будівництва водограю та облаштування центру території села стало ТОВ АФ "Козацька" (керівник Віктор ГАЛА). На думку керівництва громади відкриття центру дозвілля для молоді стане черговим кроком на шляху до оновлення та процвітання села, покращення добробуту громади.

Присутні мали змогу насолодитись розважальною програмою, скуштувати смачної ухи. Гостей свята пригощали випічкою та медом. Дітвора змогла особисто перевірити роботу фонтану.

Як зазначили в Козацькому старостинському окрузі Бочечківської сільської ради, довкола фонтана в майбутньому буде проведене озеленення, яке підкреслить красу перлини села Козацьке.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста