https://ticketsbox.com/ На Конотопщині вирішували проблемні аспекти життєдіяльності територіальних громад - topkonotop.com
googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

На Конотопщині вирішували проблемні аспекти життєдіяльності територіальних громад

15 березня 2019, 10:20Топ Конотоп
230
На Конотопщині вирішували проблемні аспекти життєдіяльності територіальних громад
Фото:  Facebook
Очільники району, разом з керівниками відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, провели нараду - співбесіду з сільськими головами та очільниками ОТГ Конотопського району.

Про це повідомляє Конотопська РДА.

З приходом весни наступає сприятлива пора, щоб взятися  за наведення чистоти, порядку, покращення благоустрою та санітарного стану території громад.  Тому, першочергово, очільникам громад нагадали про належну організацію вивезення твердих побутових відходів із закріплених територій та механізм спилювання дерев, що знаходяться в аварійному стані,  з метою недопущення надзвичайних ситуацій, зокрема пошкодження лінії електромереж.

Начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства РДА Людмила Зерниченко звернула увагу присутніх очільників територіальних громад Конотопського району на наявність містобудівної документації. Оскільки відповідальне і послідовне виконання посадовими особами влади на місцях вимог законодавства у сфері містобудування, наявність затвердженої містобудівної документації (в т.ч. генеральних планів населених пунктів, схем зонування територій, детальних планів територій, тощо) упорядковує всю діяльність на конкретних територіях, приводить до прогнозованого і послідовного розвитку населених пунктів сільських рад,  та дозволяє при цьому мати стабільні надходження в місцеві бюджети та можливість їх збільшення.

У процесі наради, разом з представником Конотопського об’єднаного міського військового комісаріату, обговорили питання проведення призову громадян України на строкову службу у квітні-серпні 2019 року та  залучення громадян на військову строкову службу за контрактом до лав Збройних Сил України.

Активно обговорювалось і питання державної підтримки аграрного сектору, зокрема виплати дотацій фізичним особам за збереження молодняку ВРХ.

За підсумками наради надано відповідні доручення.

Читайте також: У Конотопі відзначили День українського добровольця


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста