googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

На Конотопщині їжа та вода у дитячих таборах не відповідає санітарним вимогам

25 липня 2017, 16:05Анастасія Залозна
1600
На Конотопщині їжа та вода у дитячих таборах не відповідає санітарним вимогам
Фото:  ltava.poltava.ua
Проби питної води, готової їжі на калорійність та води з відкритих водойм, які брали у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку Конотопщини, не відповідають санітарним вимогам.

Як інформує Сумський обласний лабораторний центр, з 11 липня по 20 липня провели 26 лабораторно-інструментальних обстежень дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.

Проби питної води за санітарно-хімічними показниками не відповідали вимогам в заміському таборі «Зірка» Конотопської районної професійної організації працівників АПК та на харчоблоці наметового табору (тематична зміна «Патріот - 1») на базі НВК с. Хижі Конотопського району.

У пробах готової їжі на калорійність виявили заниження фактичної калорійності від теоретичної в II блюді обіду заміського табору «Зірка» Конотопської районної професійної організації працівників АПК.

Крім цього, у пробах води з відкритих водойм на бактеріологічні дослідження виявлені відхилення від санітарно-гігієнічних норм з місця для купання заміського табору «Зірка» Конотопської районної професійної організації працівників АПК.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста