googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

На Конотопщині заборонять ловити рибу та раків

20 березня 2018, 14:32Анастасія Залозна
1249
На Конотопщині заборонять ловити рибу та раків
Фото:  lonesomedovetexas.com
З 1 квітня рибакам-любителям та мешканцям Конотопщини забороняється лов риби та інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах.

Про це повідомляє прес-служба Конотопської РДА.

З 1 квітня по 20 травня включно не можна ловити рибу у всіх річках та їх кореневих водах (руслах річок з усіма діючими рукавами, затоками, затонами та іншими проточними в межень водами), а з 1 квітня по 9 червня включно — у всіх водосховищах.

Також не дозволяється рибалити з 1 квітня по 29 червня включно в придаткових водоймах (непроточних при найнижчому рівні води: протоки, гирла, озера, ставки та інші водойми, в тому числі ті, які тимчасово заливаються водою в період весняної повені).

Забороняється також всякий лов раків у період виношування ними ікри, личинок, першої линьки з 1 квітня по 9 червня включно.

Крім цього, на водних об’єктах в період нересту забороняється пересування всіх плавзасобів, крім суден спеціально уповноважених органів, які здійснюють охорону водних біоресурсів.

Також не можна проводити у рибогосподарських водних об’єктах та в прибережних захисних смугах днопоглиблювальні, вибухові, бурові роботи, видобуток гравію та піску, інші роботи, які негативно впливають на стан водойм.

Читайте також: У Конотопі перевірятимуть системи оповіщення


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста