8 квітня 2019, 13:20Топ Конотоп
248
Вже стало доброю традицією третій рік поспіль проводити в ДПТНЗ «Конотопський професійний аграрний ліцей» районну спартакіаду серед допризовної молоді.

Як повідомляє прес-служба Конотопської РДА, вона проводиться з метою залучення молоді до систематичних занять фізичною культурою і спортом, визначення рівня фізичної підготовки учнів старших класів району та готовності, у майбутньому, до служби у Збройних силах України.

У змаганнях взяли участь юнаки 2002-2004 років народження, які представили 11 шкільних команд району, в т.ч. ОТГ, та команду Державного професійно-технічного навчального закладу «Конотопський професійний аграрний ліцей».

Змагання проводились з таких видів спорту: біг 100 метрів, підтягування на перекладині, метання гранати Ф-1, подолання смуги перешкод, крос 1500 метрів, стрільба з малокаліберної зброї.

Переможцем змагань серед допризовної молоді в командному заліку серед шкільних команд району стала команда Шевченківського НВК, друге місце посіла команда В.Самбірського НВК, третє місце зайняла команда Духанівського НВК.

Серед команд об’єднаних територіальних громад перше місці виборола команда Дубов'язівського НВК, друге місце — Курилівського НВК, третє місце — Козацького НВК.

Переможці змагань нагороджені грамотами Конотопської районної державної адміністрації. Незабаром збірна команда Конотопського району візьме участь у обласній спартакіаді.

Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста