googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

На лікування 13-річної Руслани Шурхно з Дубов'язівки збирають кошти

25 вересня 2019, 11:38Топ Конотоп
313
На лікування 13-річної Руслани Шурхно з Дубов'язівки збирають кошти
Фото:  
Руслана Шурхно хворіє на ідіопатичну тромбоцитопеїчну пурпуру. Хвороба може спричинити смертельні ускладнення — крововилив у мозок. Вартість лікування для родини непідйомна, тому звертаються за допомогою до небайдужих людей.

 

 

Через значно знижену кількість тромбоцитів в крові на тілі дівчини легко утворюються синці, Виникають крововиливи у слизові оболонки й кровотечі з носа, ясен тощо. Її лікували у Сумах, але стан не покращився. Шанси на одужання є, але потрібно їхати на лікування у медичний дослідний центр дитячої гематології, онкології та імунології імені Дмитра Рогачова у Москву. 

Матір Руслани Надія Колесник розповіла, що вже зібрали 22 тисячі гривень. Але цього замало, адже лише п’ять діб лікування у Сумах обходяться у 60 тисяч гривень. Скільки всього потрібно коштів — ніхто не знає. У разі, якщо буде досягнута хоча б часткова ефективність лікування, його потрібно буде продовжувати до 18 місяців.

Родина благає допомогти їм врятувати життя дитині. Кожна перерахована гривня може дати шанс на одужання й повноцінне життя.

Номер карти ПриватБанку для перерахування коштів: 5168 7573 6633 5174, Колесник Надія Іванівна (мама).


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста