googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

На порталі ТопКонотоп з’явилась можливість слідкувати за конкурсом журналістських робіт «Туристичні перспективи Конотопщини»

11 липня 2017, 16:13Андрій Кривулько
1120
На порталі ТопКонотоп з’явилась можливість слідкувати за конкурсом журналістських робіт «Туристичні перспективи Конотопщини»
Фото:  МСЖК
З 7 липня в Конотопі триває конкурс журналістських робіт «Туристичні перспективи Конотопщини» з призовим фондом у 9 тисяч гривень. На порталі «ТопКонотоп» з’явилась персональна сторінка конкурсу з корисною інформацією.

Потрапити на персональну сторінку конкурсу можна за посиланням: http://topkonotop.com/contest/. Окрім цього, на головній сторінці порталу можна клікнути на банер конкурсу, на мобільних пристроях слід шукати пункт меню «Конкурс».

На персональній сторінці конкурсу зібрана вся актуальна інформація. Зокрема, там можна почитати положення про конкурс, переглянути усі актуальні новини та подивитись, скільки залишилось часу до кінця прийому робіт. Крім цього, через цю сторінку можна подати власну конкурсну роботу.

Варто зазначити, що саме на цій сторінці відбуватиметься фінальний етап конкурсу, під час якого визначаться переможці та володарі грошових винагород.

Нагадаємо, ГО «Міжрегіональна спілка журналістів Конотопщини» спільно з туроператором «TUI» влаштували конкурс журналістських робіт «Туристичні перспективи Конотопщини» з призовим фондом у 9 тисяч гривень. Спонсорами та партнерами конкурсу також виступили телекомунікаційна компанія «Зурбаган», мережа будівельних магазинів «ВМВ», сервісний центр «SET-Master», ТОВ «Спецавтоматика», компанія «Гродас» та фірма «Oфіс-Центр».