googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

На Сумщині намагатимуться оптимізувати ціни

23 березня 2015, 14:03Андрій Кривулько
579
Голова облдержадміністрації Микола Клочко ініціював зустріч з виробниками продовольчих товарів, представниками оптової та роздрібної торгівлі, аби узгодити спільні дії щодо мінімізації негативних наслідків підвищення цін для незахищених громадян та боротьби зі спекулятивними діями деяких суб’єктів господарювання, що використовують ситуацію в державі у власних інтересах.

Про це повідомляє прес-служба Сумської ОДА.

«Цінова ситуація негативно впливає на платоспроможність соціально вразливих верств населення, тому закликаю суб’єктів господарювання проявити розуміння і долучитися до заходів з оптимізації цін. Разом ми маємо забезпечити законні права громадян і наситити споживчий ринок товарами за справедливими цінами», – підкреслив Микола Клочко.

За його словами, в облдержадміністрації розроблено відповідні заходи. Серед ініціатив – проведення цільових ярмарків, запровадження пільгового продажу товарів основного споживчого кошику, облаштування спеціальних куточків у закладах торгівлі, розширення присутності місцевих виробників на ринках області.

Учасники наради також наголосили на необхідності вирішувати питання щодо великих мереж, представлених на Сумщині, які платять податки за межами області і не реалізують продукцію місцевих товаровиробників.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста