googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

На Сумщині презентували фільм про героя АТО Максима Савченко

3 серпня 2015, 12:22Андрій Кривулько
485
Документальна стрічка «Я - не герой» присвячена екіпажу 95 аеромобільної бригади, яка брала участь у звільненні Лисичанська, де, рятуючи життя побратимів, загинув наш земляк Максим Савченко.

Як повідомляється на офіційному сайті Сумської ОДА, у фільмі зібрані спогади очевидців, інтерв’ю рідних та близьких учасників антитерористичної операції.

Фільм розповідає про сучасних героїв України, які, не шкодуючи здоров’я та життя, не шукаючи користі та преференцій, віддано виконували і виконують свій обов’язок.

Авторка картини Юлія Бурнавцева зазначила, що це перша робота творчої групи журналістів: «На прикладі одного екіпажу, ми хотіли показати долі тисяч людей, які опинилися в стані війни в юридично мирний час. У цій стрічці кожен може впізнати себе: мама, діти якої зараз на передовій, мама, діти якої не повернулися, хлопці, які там воювали і які зараз перебувають на Сході. Це стрічка не про війну. Це стрічка про біль, про життя, про радість, про дружбу, про Людей з великої літери».

«Це дуже потужна пропаганда серед нашої молоді. Велике спасибі авторам картини, усім причетним до її створення. Вони роблять дуже важливу справу», – зазначив Сергій Савченко, батько Максима.

«Такі фільми зараз дуже необхідні. Бо у нас існує два світи – в одному йде війна, в іншому – наче нічого не відбувається. Одні – плачуть, інші – веселяться. Треба, щоб ці стрічки бачили люди і розуміли, наскільки важко хлопцям на передовій, наскільки тяжко їх рідним у тилу… Наших героїв необхідно шанувати і пам’ятати про їх подвиг завжди», – поділилася враженнями від перегляду Марина Савченко, мати Героя.

На прем’єру фільму завітали сотні сумчан та гостей міста. У залі кінотеатру «Дружба» практично не було вільних місць. Переглянувши картину, люди не стримували сліз і аплодували стоячи.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста