googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

На Сумщині відкрили ісламський культурний центр

7 червня 2016, 11:19Андрій Кривулько
540
У новому ісламському культурному центрі, який було урочисто відкрито 3 червня у Сумах, є місце і для мечеті, і для розвитку ісламської культури. Це вже десятий подібний центр в Україні, і перший в Сумах.

Як повідомляє релігійно-інформаційна прес-служба України, на відкриття ісламського центру завітали представники влади, громадських організацій, журналісти. У вітальному слові до присутніх імам сумської мечеті Рустам Хуснутдінов прочитав аяти Священного Корану та подякував усім, хто долучився до будівництва культурного центру, хто є активним послідовником ісламу, а також запевнив, що кожен сумчанин, незалежно від віросповідання, зможе знайти в цьому центрі багато цікавого та корисного.

У привітальному слові муфтій Духовного управління мусульман України «Умма» шейх Саід Ісмагілов наголосив, що відкривати мечеті напередодні місяця Рамадан вже стало для мусульман в Україні доброю традицією. Він подарував мечеті картину з сурою Корану Аль-Іхляс, «очищення», викладену з кольорового піску.

Урочисто стрічку перерізали Саід Ісмагілов та завідувач сектору у справах релігій та національностей управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Сумської обласної державної адміністрації Олексій Усенко.

Останній передав вітання від голови Сумської обласної державної адміністрації Миколи Клочка та побажав, щоб ісламський культурний центр завжди був наповнений людьми, щоб сумчани вивчали арабську мову, ісламську культуру, але не забували і про традиції та культуру України та Сумщини.

Ісламський культурний центр у Сумах знаходиться за адресою вул. Сумсько-Київських дивізій, 24/2.

Топ Конотоп


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста