googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

На Сумщині 24 педагоги пройдуть сертифікацію вчителів початкової школи

7 лютого 2019, 16:01Топ Конотоп
347
На Сумщині 24 педагоги пройдуть сертифікацію вчителів початкової школи
Фото:  Сумська ОДА
У 2019 році стартує сертифікація вчителів початкової школи. Це добровільний інструмент, який у цьому році запроваджено як пілотний проект.

«Ми розраховуємо на 1000 охочих вчителів, бо маємо відпрацювати цей інструмент. Роботу вчителів оцінюють педагоги, а не чиновники, це дуже важливо. Не проходження сертифікації не несе жодних наслідків, просто вчитель не отримує бонусів, які дає проходження сертифікації», — розповіла міністр освіти і науки Лілія Гриневич.

Відбуватиметься оцінювання фахових умінь у форматі ЗНО. Створюватиме завдання для перевірки та організовуватиме незалежне тестування Український центр оцінювання якості освіти. Зокрема, УЦОЯО розроблятиме загальні характеристики тестів та схеми нарахування балів за виконання завдань тестів. Кожен учасник сертифікації зареєструє власний електронний кабінет, де й оприлюднять результати пройденого оцінювання впродовж 15 днів.

На Сумщині квота МОН на 24 особи вже повністю заповнена. Ця сертифікація складатиметься з трьох частин: самооцінка роботи вчителя, вивчення його практичного досвіду та тестування вчителів.

«Вчителі які пройшли сертифікацію, отримають 20% надбавки до заробітної плати. А також матимуть змогу використовувати цей сертифікат протягом трьох років як атестацію», — пояснив директор Харківського центру оцінювання якості освіти.

Читайте також: Сумщина в п’ятірці лідерів за розвитком волонтерського руху в Україні


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста