googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

На Сумщині 9 469 майбутніх абітурієнтів складатимуть ЗНО

6 лютого 2019, 16:26Топ Конотоп
312
На Сумщині 9 469 майбутніх абітурієнтів складатимуть ЗНО
Фото:  Новый Формат
У 2019 році пункти проведення зовнішнього незалежного оцінювання планується організувати на базі 44 закладів освіти Сумської області.

Про це повідомляє Конотопська РДА.

За словами директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Вікторії Гробової на Сумщині визначено 6 округів для проведення зовнішнього незалежного оцінювання: м. Суми, Глухів, Конотоп, Охтирка, Ромни, Шостка. Що ж стосується пробного ЗНО у 2019 році, то воно проходитиме для всіх бажаючих, які хочуть ознайомитись власне із самою процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця.

На сьогодні в області кількість бажаючих ознайомитися із попередньою процедурою проведення ЗНО значно збільшилася. Так у порівнянні із 2018 роком, коли кількість учасників на пробне ЗНО була 4765, у цьому році вже зареєстровано 5064 учасників з Сумської області, які обрали 7605 тестів.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання буде проведено 16 та 23 березня.

Окрему увагу всіх випускників Сумщини директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександр Сидоренко звернув на порядок користування мобільними телефонами, адже ними можна буде користуватися до моменту входження на пункт тестування. Користування мобільними засобами зв’язку є порушенням, наслідком якого може закінчитися видаленням абітурієнта із пункту тестування та відсторонення від проходження ЗНО.

Читайте також: На Сумщині громади мають змогу ремонтувати дороги за принципом співфінансування 50\50


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста