googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

На Сумщині передано у власність АТОвцям понад 6000 гектарів землі

5 жовтня 2017, 11:34Анастасія Залозна
371
На Сумщині передано у власність АТОвцям понад 6000 гектарів землі
Фото:  ogorodsadovod.com
Найбільше дозволів на розроблення документації із землеустрою надано учасникам АТО у Сумському, Роменському, Конотопському та Білопольському районах.

Як інформує прес-служба Конотопської РДА, з 2015 року за участю органів місцевого самоврядування здійснюється резервування земельних ділянок та їх відведення учасникам антитерористичної операції та сім’ям загиблих учасників антитерористичної операції.

Від початку реалізації ініціативи щодо забезпечення земельними ділянками учасників антитерористичної операції Головним управлінням Держгеокадастру у Сумській області надано учасникам АТО 4878 дозволів на розроблення документації із землеустрою на землі загальною площею 8095,55 га. Крім цього, затверджено 3259 проектів землеустрою й передано у власність військовослужбовцям понад 6000 гектарів.

Левову частку займають дозволи для ведення особистого селянського господарства — 4179 наказів, інші — для індивідуального садівництва (699 наказів).

Зазначається, що найбільше дозволів на розроблення документації із землеустрою надано учасникам АТО у Сумському (940 наказів), Роменському (679), Конотопському (573) та Білопольському (480) районах Сумської області.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста