googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

На Сумщині громади мають змогу ремонтувати дороги за принципом співфінансування 50\50

6 лютого 2019, 15:49Топ Конотоп
344
На Сумщині громади мають змогу ремонтувати дороги за принципом співфінансування 50\50
Фото:  Сумська ОДА
Обласна влада готова підтримувати ініціативу керівників міст і районів, сільських і селищних голів щодо формування переліку шляхів місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності, де виконуватиметься ремонт у 2019 році.

Про це повідомляє Сумська ОДА.

Перший заступник голови облдержадміністрації Вадим Акпєров під час публічного звіту «Результати ремонту та будівництва доріг за 2018 рік» закликав керівників місцевих органів самоврядування до взаємодії у вирішенні питання відновлення дорожнього полотна в області.

«Є певна стратегія відремонтувати за найближчі роки всі дороги на Сумщині. Тому ми закликаємо місцеве самоврядування до взаємодії, адже саме від них залежить розвиток громад, комфорт пересування жителів, безпека на дорозі».

Начальник управління інфраструктури Сумської обласної державної адміністрації Володимир Дудченко повідомив про те, що в області за ініціативи голови облдержадміністрації Миколи Клочка започатковане  спільне фінансування ремонту та відновлення доріг на Сумщині за принципом 50/50.

«Обласна влада в першу чергу співфінансуватиме коштами з Державного дорожнього фонду ті ремонтні роботи, на які органи влади на місцях чи соціально відповідальний бізнес готові виділити рівнозначну суму. Зокрема у 2018 році саме завдяки такій співпраці вдалося залучити майже 40 мільйонів гривень на ремонт доріг місцевого значення. Така взаємодія дуже ефективна, має позитивний результат, адже цілком направлена на розвиток територіальних громад Сумської області», — говорить Володимир Дудченко.

«І влада, і громадськість повинні чітко усвідомлювати, що неможливо відремонтувати всі дороги Сумщини за один рік. Але насамперед важливим є те, що цей процес вже розпочався», – наголосив перший заступник голови облдержадміністрації Вадим Акпєров.

Читайте також: У Конотопі жителі мікрорайонів грали у волейбол

 


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста