googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

На Сумщині маргінала притягнули до суспільно корисних робіт через борги по аліментах

2 серпня 2019, 14:25Топ Конотоп
227
На Сумщині маргінала притягнули до суспільно корисних робіт через борги по аліментах
Фото:  Юстиція Сумщини
Ініційований Міністерством юстиції України закон #ЧужихДітейНеБуває запровадив для злісних неплатників аліментів адміністративну відповідальність у вигляді суспільно корисних робіт. І цей вид покарання часто-густо є чи не єдиною змогою розрахуватися з дитиною.

У Краснопільському районі чоловік заборгував власній донці 10 тисяч гривень аліментів. Стосовно громадянина фахівці юстиції Сумщини застосували весь перелік «привілеїв», які чекають на невідповідальних батьків.

У зв’язку з тим, що боржник не мав жодного виду доходів (та взагалі вів маргінальний спосіб життя), єдиним шансом погасити заборгованість стали суспільно корисні роботи, кошти від яких у повному обсязі перераховуються на користь малечі. Так, мешканець Краснопільщини відпрацював 120 годин, завдяки чому частково був погашений борг перед дівчинкою. 

Важливо, в разі, якщо після відпрацювання призначених суспільно корисних робіт чоловіком протягом 2 місяців не буде вжито жодних заходів зі сплати аліментів, його буде притягнуто до відповідальності повторно та кількість годин таких робіт зросте від 240 до 360 годин.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста