googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

На Сумщині піротехніки знешкодили шість боєприпасів

6 червня 2019, 18:55Топ Конотоп
144
На Сумщині піротехніки знешкодили шість боєприпасів
Фото:  Прес-служба ДСНС у Сумській області
5 червня групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області, проведено роботи зі знешкодження 1-го 45 мм артснаряду та 5-х 82мм мінометних мін, які раніше виявили у Буринському та Сумському районах.

Про це повідомляє прес-служба ДСНС України у Сумській області.

Небезпечні предмети були вивезені у спеціально відведене місце та знищені шляхом підриву.

Того ж дня о 09:15 надійшла інформація про виявлення однієї 82 мм мінометної міни у полі в с. Коровинці Недриайлівського району. Небезпечні боєприпаси знаходилися на відстані 2,5 км від житлових будинків.

Після цього, о 17:17 на лінію екстреного виклику 101 надійшло повідомлення про виявлення 24-х 50мм мінометних мін, 3 45мм і 4 76мм артилерійські снаряди та 5 детонаторів у лісі с. Перекопівка Роменського району. Небезпечні знахідки занаходилися на відстані до 2 км від житлових будинків.

На місцях виявлення вибухонебезпечних предметів встановлено охорону та надано заявку на знешкодження до Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області (м. Ромни).


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста