https://ticketsbox.com/ На Сумщині планують втілити в життя майже 700 інфраструктурних проектів - topkonotop.com
googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

На Сумщині планують втілити в життя майже 700 інфраструктурних проектів

28 лютого 2019, 14:23Топ Конотоп
299
На Сумщині планують втілити в життя майже 700 інфраструктурних проектів
Фото:  Сумська ОДА
Голова облдержадміністрації і перший заступник голови облдержадміністрації під час прес-конференції презентували проект плану перспективного розвитку Сумщини на 2019-2021 роки. До обговорення проекту запросили всіх жителів області.

Про це повідомляє Сумська ОДА.

Голова облдержадміністрації нагадав журналістам, що під час засідання Ради регіонального розвитку ще в листопаді він доручив першому заступнику голови облдержадміністрації Вадиму Акпєрову очолити організацію підготовки та формування плану перспективного розвитку області на 2019-2021 роки. І наразі обласна влада презентує напрацювання.

За словами Вадима Акпєрова, до переліку перспективних об’єктів області, реалізація яких запланована протягом 2019-2021 років, подано 691 соціально важливий об’єкт. Усі проекти нанесені на карту-схему, більше про них можна прочитати у спеціально розробленому буклеті з фотоілюстраціями.

«Кожен житель Сумщини може побачити на цій карті своє місто чи село і ті об’єкти, які будуть створені, реконструйовані чи відремонтовані за найближчі три роки», — говорив перший заступник очільника області.

Планується, що буклет та карту будуть розповсюджувати волонтери та громадські організації, яких також запросили до співпраці.

Свої пропозиції щодо плану перспективного розвитку області жителі Сумщини можуть надати до Секретаріату Ради регіонального розвитку при голові облдержадміністрації Миколі Клочку на е-пошту secretar-rrr@sm.gov.ua або за телефонами гарячої лінії: 0800-301-501, (0542) 66-33-77.

«Запрошуємо всіх долучитися до обговорення проекту, — звернувся голова облдержадміністрації. — Наша мета — щоб жителі Сумщини, які брали участь у розробці планів перспективного розвитку своїх територій, побачили, що їх пропозиції враховані, що є зворотній зв’язок. А ті, хто не встиг сказати свого слова, внести свої пропозиції, хто з тих чи інших причин не взяв участь у плануванні майбутнього свого села, міста, області, ще мають змогу долучитися до такої важливої спільної справи».

Після громадського обговорення та корегування план затвердять на обласній Раді регіонального розвитку в березні. Але навіть і після цього внесення змін за пропозицією громадськості можливе.

Читайте також: ДП «Конотопське лісове господарство» встановило фотопастки


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста