googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

На Сумщині прокуратура домоглася повернення 589 га землі державі

19 березня 2018, 12:28Анастасія Залозна
516
На Сумщині прокуратура домоглася повернення 589 га землі державі
Фото:  kremenets.pp.ua
На Сумщині задоволено позивні вимоги прокуратури щодо повернення до держаної власності 589 га земель вартістю майже 51 мільйон гривень.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Сумської області.

Зокрема під час здійснення представницьких повноважень встановлено, що у 2014 році громадянину на пільгових умовах поза конкурсом надані в оренду земельні ділянки державної власності, розташовані на території Роменського району області.

За словами начальника управління прокуратури Сумської області Олександра Рубана, майже одразу, в порушення вимог земельного законодавства, а саме умов договорів оренди та без згоди орендодавця, вказані землі були передані в суборенду приватному підприємству для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Відтак прокуратурою області договори оренди оскаржені в судовому порядку. Роменський міськрайонний суд визнав доводи прокуратури обґрунтованими та задовольнив позовні вимоги у повному обсязі.

Таким чином, завдяки прокурорському втручанню до земель запасу державної власності підлягає поверненню 589 га земель сільськогосподарського призначення вартістю майже 51 мільйон гривень.

Читайте також: На Сумщині СБУ блокувала надходження зброї та боєприпасів із зони АТО


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста