googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

На Сумщині проведуть додаткову сесію ЗНО

10 червня 2019, 11:21Топ Конотоп
232
На Сумщині проведуть додаткову сесію ЗНО
Фото:  Уніан
Додаткова сесія проходитиме з 26.06.2019 до 12.07.2019 року. Для участі в додатковій сесії ЗНО необхідно надати заяву до Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти протягом 5 днів від терміну проведення основної сесії.

Директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Вікторія Гробова під час апаратної наради в ОДА в черговий раз наголосила на основних правилах проведення ЗНО для абітурієнтів.

«У разі неможливості пред’явлення оригіналу Сертифіката, паспорта чи іншого документа, серію та номер якого зазначено у Сертифікаті, або за умови надання копій цих документів абітурієнта до пункту проведення ЗНО допущено не буде, – зазначила Вікторія Гробова. – Взагалі не передбачені порядком проведення зовнішнього незалежного оцінювання і відповідно є підставою для видалення абітурієнта з аудиторії наявність засобів зв'язку, у тому числі вимкнених».

Довідково: У Сумській області через відсутність паспорта або запізнення не допущено до проходження ЗНО з предмета «Математика» – 7 осіб, «Українська мова і література» – 5, «Фізика» – 1. Через порушення Порядку проведення ЗНО (наявність мобільного телефону, інших носіїв інформації) з пунктів тестування видалено: з предмета «Математика» – 4 особи, «Українська мова і література» – 10, «Англійська мова» – 2, «Історія України» – 2.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста