googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

На Сумщині рецидивіста засуджено за зґвалтування 18-річної дівчини

11 січня 2018, 15:31Анастасія Залозна
1010
На Сумщині рецидивіста засуджено за зґвалтування 18-річної дівчини
Фото:  psychcentral.com
Щоб уникнути відповідальності, зловмисник відправив з телефону дівчини на свій мобільний СМС «приходь, я вдома» та «мама пішла».

Як інформує прес-служба Прокуратури Сумської області, що обвинувачений близько двох років тому звільнився з місць позбавлення волі, де відбував покарання за аналогічний злочин. Чоловік влаштувався на роботу, перебував у цивільному шлюбі, мав товариські стосунки із сусідкою, якій інколи допомагав по господарству.

Однак у липні 2016 року, коли сусідки не було вдома, він зайшов у будинок, де перебувала донька господині, та, використовуючи фізичну силу, зґвалтував дівчину.

Щоб уникнути відповідальності, зловмисник відправив з телефону дівчини на свій мобільний СМС «приходь, я вдома» та «мама пішла». У суді він запевняв, що дівчина сама його покликала, при цьому між ними не було статевого контакту. Однак кількість граматичних помилок у повідомленнях та зібрані докази свідчили про спланованість дій та його причетність до злочину.

За рішенням суду чоловіка визнано винним за ч. 2 ст. 152 (зґвалтування) КК України та засуджено до максимально можливої міри в межах санкції – 10 років позбавлення волі. Наразі за клопотанням прокуратури він перебуває в слідчому ізоляторі.

Нагадаємо, на Сумщині судитимуть заступника прокурора області, який замість хвороби відпочивав у Карпатах.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста