googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

На Сумщині резервісти-добровольці самостійно прибувають до військкоматів

10 грудня 2018, 12:42Топ Конотоп
705
На Сумщині резервісти-добровольці самостійно прибувають до військкоматів
Фото:  znay.ua
З 3 грудня в Україні розпочався цикл масштабних зборових заходів, до яких поетапно залучаються резервісти та військовозобов’язані, переважно з бойовим досвідом.

Про це повідомляє Сумська ОДА.

З початку оголошення призову на навчальні збори, у військових комісаріатах спостерігається позитивна тенденція виконання планових показників за рахунок резервістів-добровольців, які самостійно прибувають до військкоматів та військових частин.

«Підготовка резервістів та військовозобов’язаних протягом грудня буде проводитися як у складі бригад – терміном до 15 діб, так і у складі навчальних центрів  – терміном до 20 діб», – зазначив начальник відділу впровадження служби в резерві мобілізаційного управління Головного управління персоналу Генерального штабу Збройних Сил України полковник Михайло Щербина.

За словами полковника, збори в складі бригад дозволять провести заходи бойової підготовки військових частин разом з резервістами та забезпечити, в разі загострення обстановки, готовність бригад до виконання завдань за призначенням у найкоротші терміни без проведення додаткових заходів злагодження.

Збори в складі навчальних центрів дозволять здійснити допідготовку резервістів оперативного резерву першої черги кваліфікованих (гостродефіцитних) спеціальностей (фахівці екіпажів бойових машин, снайпери, артилеристи, танкісти тощо), які необхідні для доукомплектування бойових військових частин.

«Крім того, в областях, де запроваджено режим воєнного стану, передбачається проведення зборів з резервістами та військовозобов’язаними територіальної оборони, терміном до 10 діб. Під час зборів буде проведено бойове злагодження бригад та батальйонів територіальної оборони, відповідні навчання з метою підготовки до захисту своїх областей, а також чисельні заходи у рамках проведення «Єдиних стрілецьких днів», – зазначив офіцер.

Читайте також: У Нафтогазі розповіли, як не переплачувати за газ


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста