https://ticketsbox.com/ На Сумщині сервісні центри МВС перевірятимуть таємні клієнти - topkonotop.com
googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

На Сумщині сервісні центри МВС перевірятимуть таємні клієнти

19 лютого 2019, 17:24Топ Конотоп
394
На Сумщині сервісні центри МВС перевірятимуть таємні клієнти
Фото:  Google
Сервісні центри МВС в Сумській області вперше на території регіону запускають проект «Таємний клієнт», завдяки якому громадяни зможуть відкрито перевірити роботу державної структури та вплинути на хід розвитку реформи в напрямку сервісу.

Про це повідомляє Регіональний сервісний центр МВС у Сумській області.

Мета – отримати незаангажовані відгуки як спеціально підготовлених перевіряючих, так і пересічних громадян, аби покращити якість надання послуг.

Сервісні центри МВС в оновленному форматі розпочали свою активну взаємодію з громадянами вже два с половиною роки назад. За цей час вдалося переформатувати роботу 5 сервісних центрів МВС в Сумській області.

Останні повністю оновлені та відповідають стандартам реформування: створено єдину візуальну зовнішню та внутрішню концепцію, імплементувані внутрішні правила роботи, в пріоритеті - мінімізація часу при отриманні послуг та переведення їх в онлайн.

Таємним клієнтом зможе стати будь-яка людина під час візиту до сервісного центру МВС. Для цього необхідно детально ознайомитися з анкетою-відгуком та критеріями оцінки роботи сервісного центру МВС, відвідати сервісний центр МВС та отримати реальну послугу, заповнити та надіслати анкету-відгук.

Проект передбачає залучення громадян, у тому числі, через соціальні мережі, які сьогодні стали потужним та сучасним каналом для комунікації з клієнтами.

Детальніше про проект: hsc.gov.ua/guest/, анкета для заповнення: hsc.gov.ua/anketa/

Читайте також: Конотоп оновить свій трамвайний парк за рахунок «беушних» трамваїв з Європейського Союзу


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста