googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

На Сумщині школярка порізала плече, виконуючи завдання від «Синього кита»

21 березня 2017, 10:50Анастасія Залозна
1400
На Сумщині школярка порізала плече, виконуючи завдання від «Синього кита»
Фото:  Newsland
Під час медичного огляду на руках двох учениць однієї з лебединських шкіл виявили характерні подряпини. З’ясувалось, що одна з дівчат потрапила до «групи смерті», вона отримала від «куратора» завдання — видряпати собі на передпліччі лезом певне слово.

Як повідомляє відділ комунікації поліції Сумської області, з огляду на небезпеку та резонанс, якого набули останнім часом так звані підліткові «групи смерті», поліція ініціювала ряд профілактичних заходів, спрямованих на виявлення серед дітей та підлітків Сумщини гравців таких квестів.

Під час медичного огляду на руках двох учениць однієї з лебединських шкіл були виявлені характерні подряпини певного змісту. Правоохоронці провели відповідні перевірки та поговорили з самими дівчатками.

З‘ясувалось, що одна з них і справді потрапила до такої інтернет-спільноти, і отримала від «куратора» завдання, суть якого полягала у тому, аби видряпати собі на передпліччі лезом певне слово. Дитина завдання виконала, проте умови гри їй категорично не сподобались. Обдумавши ситуацію, в яку потрапила, дівчинка дійшла висновку, що спілкується з психічно хворою людиною. Тож вона перервала листування, видаливши з мережі свою сторінку й контент. Що ж стосується іншої учениці, то вона подряпала собі руку просто «за компанію» з однокласницею.

Наразі з обома ученицями та їх батьками вже проведені бесіди, за виявленим фактом працівники поліції відкрили кримінальне провадження за ознаками статті 120 КК України «Доведення до самогубства», в рамках якого встановлюються всі обставини події та особу «куратора».

Нагадаємо, «Синій кит» вже на Сумщині: батьків попереджають про смертельну загрозу для дітей.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста