googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

На Сумщині у держвласність повернуто земельну ділянку вартістю понад 6 мільйонів гривень

27 травня 2019, 13:09Топ Конотоп
297
На Сумщині у держвласність повернуто земельну ділянку вартістю понад 6 мільйонів гривень
Фото:  facebook/Прокуратура Сумської Області
На Сумщині за позовом прокуратури в державну власність повернуто земельну ділянку площею 50 га та вартістю понад 6 мільйонів гривень.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Сумської області.

Конотопською місцевою прокуратурою під час вирішення питання щодо наявності підстав для представництва інтересів держави в суді у сфері земельних відносин встановлено, що у 2012 році між Білопільською районною державною адміністрацією та місцевим громадянином укладено договір оренди земель запасу та резерву, а саме земельної ділянки сільськогосподарського призначення загальною площею 50 га, розташованої на території Марківської сільської ради Білопільського району Сумської області.

«Термін дії вищевказаного договору оренди земельної ділянки сплинув у 2017. При цьому, сторони не досягли домовленості щодо подальшого укладення договору оренди землі. Не зважаючи на це, орендар відмовився повертати земельну ділянку», – розповів начальник Білопільського відділу Конотопської місцевої прокуратури Сергій Чухіль.

Відтак Конотопською місцевою прокуратурою було заявлено відповідний позов.

Білопільський районний суд погодився з доводами прокуратури та зобов’язав орендаря повернути вказану земельну ділянку загальною площею 50 га та вартістю 6 млн 155 тис грн у державну власність.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста