googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

На Сумщині зафіксовано спалах небезпечного захворювання, від якого немає вакцини

18 березня 2019, 13:02Топ Конотоп
3012
На Сумщині зафіксовано спалах небезпечного захворювання, від якого немає вакцини
Фото:  Google
У Сумській області зафіксували спалах рідкісного інфекції туляремії, від якої немає ні вакцин, ні медичних препаратів в Україні.

Про це повідомляє Gorod.sumy.ua за посиланням на дані Сумської обласної лабораторії.

У ході лабораторних досліджень доведено, що ця інфекція виявлена ​​у кліщів і гризунів у навколишньому середовищі. Потрібно відзначити, що вакцина проти туляремії Україна раніше закуповувалася тільки в Росії.

У лабораторії розповіли, що збудник цієї інфекції характеризується високою стійкістю до впливу навколишнього середовища. Особливо збудник стійкий при високій вологості повітря і низькій температурі. В соломі та зерні бактерії можуть залишатися життєздатними протягом 6 місяців, якщо температура нижче 0 градусів. Крім того, збудник туляремії може міститися в охолодженому молоці та м'ясі.

Туляремією можуть заражатися як тварини, так і люди. Основним джерелом інфекції для людей є гризуни. На це захворювання часто заражаються фермери і мисливці. Симптоми захворювання проявляються практично відразу. Це різке підвищення температури, запаморочення, головний біль, втрата апетиту і болю в м'язах.

Читайте також: У Конотопі сталося ДТП


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста