googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

На Сумщині збільшується кількість вакансій

29 вересня 2017, 15:38Андрій Кривулько
951
На Сумщині збільшується кількість вакансій
Фото:  zik.ua
Кількість вакансій, а отже нових робочих місць, поданих цього року роботодавцями до Сумської обласної служби зайнятості, зросла протягом року на 18,5%, і на сьогодні становить 2,0 тис.

Про це повідомляє прес-служба Сумського обласного центру зайнятості.

За словами директора обласного центру зайнятості Володимира Підлісного, зростання відбулося в усіх видах економічної діяльності, зокрема, у сільському господарстві, переробній промисловості, будівництві, торгівлі, побуті.

Найбільш затребуваними професіями на ринку праці є водії автотранспортних засобів, продавці продовольчих та непродовольчих товарів, слюсарі-ремонтники, швачки, працівники медичної галузі.

На кінець вересня 2017 року навантаження на одне вакантне місце зменшилось до 7 осіб проти 11 осіб у відповідному періоді минулого року. Подібна тенденція спостерігається протягом останніх років і має сталий характер.

Кількість роботодавців, які мали вакансії у звітному періоді, зросла на 12,7% та склала 4,7 тис. Окремі підприємства мають дефіцит висококваліфікованих кадрів уже сьогодні та прогнозують у найближчій перспективі поглиблення такої ситуації. Особливо це стосується робітничих спеціальностей.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста