googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

На Сумщині з’являться блокпости та нічні перевірки

28 листопада 2018, 17:55Топ Конотоп
1559
На Сумщині з’являться блокпости та нічні перевірки
Фото:  News
Заступник голови облдержадміністрації Іван Боршош, який є куратором оборонної галузі, розповів про особливості воєнного стану на Сумщині.

Про це він розповів у ефірі телеканалу АТV, повідомляє «Sumy.Today».

За словами Івана Боршоша, до Ради оборони Сумщини входять керівники області, силових структур, а також за необхідності залучаються керівники організацій та установ області. У містах і районах функціонуватимуть свої Ради оборони.

Також, згідно із законом про воєнний стан, на території області розгортається батальйон територіальної оборони.

«У нас, згідно з Указом Президента, функціонує 117 бригада територіальної оборони, яка складається з 6 батальйонів загальною кількістю до 4 тисяч осіб. І навчання, що проводилися в кінці вересня — на початку жовтня, показали злагодженість нашої бригади. Члени цієї бригади будуть залучатися для патрулювання області», — говорить заступник очільника області.

Іван Боршош зазначив, що комендантська година, хоч і передбачена законом, але наразі не запроваджується. По-перше, Рада оборони області не бачить підстав поки що для її запровадження. А по-друге, згідно із законом, протягом трьох діб Кабмін подає детальний план дій. А Рада оборони області, з урахуванням особливостей регіону, схвалює свій план дій. Разом із тим, від сьогодні на території області здійснюватиметься патрулювання, особливо в нічний період.

«Я хотів би, щоб жителі області не лякалися, тому що за деякий час у нас з’являться блок-пости. Це передбачено і законом, і повноваженнями Ради оборони, – розповів посадовець. – На прикордонних територіях будуть створені додаткові блок-пости, в’їзний-виїзний режим буде посилений. Я думаю, що наші громадяни до цього поставляться з розумінням. На сьогодні наша мета – щоб життя людей в області було максимально зручним і комфортним, попри запровадження воєнного стану. Тому ми ще раз звертаємося до жителів Сумщини з проханням не панікувати», — говорить посадовець.

Читайте також: Конотопські танцюристи стали переможцями Всеукраїнського фестивалю-конкурсу


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста