googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

На Сумщину незабаром чекають великі зміни

26 березня 2019, 16:07Топ Конотоп
817
На Сумщину незабаром чекають великі зміни
Фото:  Сумська ОДА
Сумщина стане регіоном сталого економічного зростання, краєм, де створені всі умови для всебічного європейського розвитку особистості.

Про це повідомляє прес-служба Сумської ОДА.

У своїй доповіді під час засідання Ради регіонального розвитку голова облдержадміністрації зупинився на розгляді проектів, що внесені до цього плану. Це і ремонт доріг та мостів, відкриття нових підприємств та реконструкція шкіл і лікарень, створення закладів відпочинку та розвиток туризму тощо.

Зокрема, він зазначив, що у 3 наступні роки на дорожню галузь планується спрямувати біля 4 мільярдів гривень (у тому числі з державного бюджету — майже 2,15 млрд гривень).

«Ключовими проектами у цьому напрямку є завершення реконструкції мостового переходу на автомобільній дорозі Н-12 Суми — Полтава (у с. Климентове); капітальний ремонт автодороги загального користування державного значення Н-07 Київ — Суми — Юнаківка тощо», — говорив очільник області.  

Також Микола Клочко звернувся до всіх керівників з пропозицією працювати спільно над тим, щоб зробити Сумщину заможною і перспективною, а життя в нашому області комфортним і мирним.

«Ми маємо зробити все необхідне, щоб перш за все, наші діти хотіли тут жити, навчатись, працювати на благо Сумського краю», — зазначив очільник області.

«Ми разом здатні виконати майже кожен пункт цього плану, нам треба вміти не тільки слухати і розуміти людей, а й вміти пояснювати жителям області, що ця «дорожня карта» спрямована на покращення життя в громадах, на перспективу», — говорив народний депутат України Олег Медуниця.

Читайте також:  Вибори 2019: що не можна робити на виборчих дільницях


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста