googlePlayTopkonotop
TopKonotop
Безкоштовний додаток для Android
Встановити

Начальник УЖКГ області з’ясовував причини відсутності вуличного освітлення у Конотопі

28 листопада 2017, 11:53Андрій Кривулько
1914
Начальник УЖКГ області з’ясовував причини відсутності вуличного освітлення у Конотопі
Фото:  Вільне життя
Начальник обласного управління житлово-комунального господарства Сергій Луговий провів у Конотопі виїзну нараду з метою вивчення причин та обставин відсутності вуличного освітлення.

Про це повідомляється на офіційному сайті Сумської ОДА.

Зазначається, що, за повідомленням представників ПАТ «Сумиобленерго», з їхнього боку перешкод та відключень електроенергії у Конотопі не було.

Окрім цього, йдеться на сайті ОДА, начальник міського управління ЖКГ Вадим Фещенко розповів, що у цьому році за перевищення лімітів споживання електроенергії на вуличне освітлення, графік якого нераціональний, до управління ЖКГ міста були застосовані штрафні санкції на суму близько 300 тисяч гривень.

«Учасники наради черговий раз зазначили, що забезпечення електричного освітлення вулиць у населених пунктах належить виключно до компетенції органів місцевого самоврядування. Тому керівництву міста запропоновано налагодити ефективну роботу задля вирішення нагальних потреб жителів Конотопу», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, вуличне освітлення у Конотопі відсутнє з 23 листопада. Учора, 27 листопада, голова облдержадміністрації Микола Клочко надав доручення представнику МНС відправитись у Конотоп, аби розібратися з проблемою відсутності вуличного освітлення.


Підписуйтесь на сторінки topkonotop.com у Facebook та Telegram — дізнавайтесь першими про всі актуальні новини міста